Kaymakamımız ve beraberindeki ilçe protokolümüz, Ağrı Dağı’nda, bölücü hain terör örgütü ile girdiği çatışma sonucunda, 07.03.1994 tarihinde şehit olan, Şehit Piyade Er Ahmet DEMİR'in ailesini Akçabel Köyündeki evlerinde ziyaret etti.
Kaymakamımız, şehit ailesini ziyaretinden sonra Akçabel İlkokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Sayın Mustafa GÜNDOĞDU'dan okul hakkında bilgi aldı ve öğrenciler ile sohbet etti.
Akçabel İlkokulunu ziyarettinden sonra Akçabel Ortaokulunu ziyaret ederek Okul Müdürü Sayın Veysel ÖKCÜNTEKLE'den okul hakkında bilgi alan Kaymakamımız Sayın AKSOY öğrenciler ile sohbet etti.
Akçabel Ortaokulunu ziyaretinden sonra köyü gezen Kaymakamımız Sayın AKSOY köylülerimizle ile sohbet ederek onların istek ve şikayetlerini dinleyerek ziyaretini sonlandırdı.
Kaymakamımız Sayın Can AKSOY'a ziyareti sırasında İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü , İl Genel Meclis Üyelerimizle Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Özel İdare Müdürü eşlik ettiler.
 
can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,can, aksoy, can aksoy, kaymakam, gölbaşı, adıyaman, adıyaman gölbaşı, tarım, sağlık, eğitim, çiftçi,