Gölbaşı Kaymakamı Murat ZADELEROĞLU, Milli Eğitim Müdür V. Müslüm AYAZ, İlçe Müftüsü Selami SAYIN, Özel İdare Müdür V. Sait ÖZDEMİR, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür V. Hüseyin BİLİK, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Osman ŞAŞMAZ, İlçe Sağlık Müdürü Davut KISKAÇ ile birlikte köy ziyaretleri kapsamında Meydan Köyü, Hamzalar Köyü ve Hasanlar mezrasını ziyaret etti.
           Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU,  ilk ziyaretini  Hamzalar köyüne ve Hasanlar mezrasına gerçekleştirdi. Burada vatandaşlarla bir süre sohbet ederek Hamzalar ve Hasanlar Mezrasındaki vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Daha sonra Hamzalar İlkokulu’nu ziyaret eden Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU, burada öğrencilerle bir süre sohbet ederek onlara kitap hediye etti. Okul müdürü Murat UĞUR okulun eğitim öğretim durumu hakkında bilgi verdi.  Hamzalar Köyünde, özel idare ekiplerinin yol çalışmalarını denetledi.
Hamzalar Köyündeki incelemelerin ardından Meydan Köyüne geçen Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU, Meydan Köyü Kültür ve Taziye evinde vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların sıkıntılarını dinleyen Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU, sıkıntıların giderilmesi için kaymakamlık olarak gerekli çalışmaların yapılacağını belirtti. Buradan Meydan İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet ederek öğrencilere kitap hediye etti. Okul müdürü Makbule UĞUR okulun eğitim öğretim durumu hakkında bilgi verdi.   
 
 
 
 
 
DUYURULAR