Adıyaman-Gölbaşı Köylere Hizmet Birliği olağan genel kurul seçimi 10/05/2018 tarihinde yapıldı. Her yıl Mayıs ayı başında gerçekleştirilen Köylere Hizmet Götürme Birliği olağan genel kurul toplantısında yeni birlik yönetiminde çalışacak iki İl Genel Meclis üyesi ile iki muhtar seçimi yapıldı. Gölbaşı İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda İlçe Kaymakamı Sayın Can AKSOY başkanlığında toplanan köy muhtarları ve il genel meclis üyeleri, 2019 yılı Mayıs olağan toplantısına kadar çalışmalarını yürütecek üzere, 2 il genel meclis üyesi ve iki muhtarın seçileceği, Köylere Hizmet Götürme Birliği Olağan Genel kurulunu saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başladı.

           Seçim öncesi birliğin 2017 yılına ait Kesin Hesap Gelir Bütçesi üyelerin onayına sunuldu. Birliğin 2017 yılında birlik bütçesine devlet yardımlarından, Özel İdare yardımları, ve diğer yardımlardan oluşan gelir ve gider bütçesi oy birliği ile kabul edildi.

            İlçe Kaymakamı Sayın Can AKSOY, seçilen meclis üyelerine ve muhtarlara, köylerimize hizmetlerin en hızlı ve iyi bir şekilde götürülmesi için canla başla çalışmayı sürdüreceklerini canı gönülden inandığını belirterek, görevlerinde başarılar diledi. 2017 yılında Köylere Hizmet Götürme Birliği yönetimine seçilerek görevlerini yürüten ve önceleri birlik yönetiminde görev almış, yatırımlarda emeği geçen bütün arkadaşlara teşekkür ettikten sonra, bütün üyeler ile birlikte yemeğe geçilmiştir.