Toplantıya Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Şube Müdürleri Müslüm AYAZ, Abdullah DOĞAN ve Ali DURMAZ ile okul müdürlerimiz katıldı.
         Gölbaşı Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, ilçemizin eğitim kalitesinin sürekli yükselişte olduğunu, yıl sonunda yapıla sınavlarda ilçemizin büyük başarı gösterdiğini belirterek bunu daha da ileriye taşıyabilmek için öğretmen ve idarecilere çok büyük görevlerin düştüğünü belirtti. Eğitiminin yanında değerler eğitimine de özen gösterilmesi gerektiğini söyleyerek, okullarımızın eğitim öğretime hazır hale getirilmesi gerektiğini vurguladı.
Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, yaptığı konuşmada, ilçemizin eğitim konusunda her geçen gün biraz daha ileriye gittiğini belirterek, 2017/2018 eğitim öğretim yılı sonunda gerek Ortaöğretime Geçiş Sınavı gerekse LYS sonuçlarına göre il genelinde büyük başarılar elde etmiştir. Bu başarının devamı için her idarecinin okulun tüm sorunlarına  titiz bir şekilde yaklaşması, okul güvenliği, servis güvenliği, idareci ve öğretmenlerin motivasyonunu yüksek tutmaları noktasında üstüne düşen vazifeleri eksiksiz yerine getirilmesi gerekmektedir, dedi.