Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, Haydarlı, Kösüklü, Yeniköy, Çatalağaç, Küçük Ören köyleri ile Söğütlü mezrasında incelemelerde bulundu.
 
Kaymakamımız Sayın AKSOY, Haydarlı Köyü'nde yapımı devam eden cemevi ve taziye yerinde incelemelerde bulundu.  Haydarlı köy halkı ile sohbet ederek sorun ve isteklerini dinleyen Kaymakamımız AKSOY, Yeniköy Köyü'ne geçti. 
 
Kaymakamımız, Yeniköy Köyü'nde  köy halkının sorun ve isteklerini dinleyip vatandaşların yaşadığı sorunlar hakkında gereken çalışmaların yapılacağını belirtti. Kaymakamımız ve beraberindeki heyet Yeniköy Köyü'nün ardından Çatalağaç Köyü'nü ziyaret etti.
 
Çatalağaç İlk/Ortaokulunda incelemelerde bulunan Kaymakamımız Sayın AKSOY, öğrencilerle bir süre sohbet ederek Okul Müdürü Sayın Mustafa YILMAZ’dan okul hakkında bilgi aldı. Çatalağaç ilk ve orta okulunun gösterdiği sınav başarıları ve sportif yönelimleri noktasındaki başarılı yönlendirme çalışmaları sebebiyle idareci ve öğretmenlere teşekkür edip başarıların artarak devamını diledi. Daha sonra köy taziye evi inşaatında incelemelerde bulunuldu.
 
Kaymakamımız Sayın AKSOY'a köy gezisinde İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü , İlçe Müftü Vekili, İlçe Sağlık Müdürü, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü ve İlçe Özel İdare Müdürü eşlik etti.
 
Köy gezilerimizde bizleri misafir eden tüm Muhtarlarımıza ve Köy Heyetlerine teşekkür ederiz.