Karne dağıtım ve 1. kanaat dönemi sonlandırma programı, bu sene Gölbaşı´nın Çatalağaç köyünde gerçekleştirildi. 

      Program başlangıcında okul müdürü Sayın Mustafa YILMAZ, açılış konuşmasında okulu hakkında bilgiler verdi.

      İlçe Millî Eğitim Müdürü Sayın Ali Şeyh ÖZDEMİR ise yaptığı konuşmada, bir kanaat dönemini daha başarılarla ve sorunsuz bir biçimde bitirmenin memnuniyetini ifade ederek, ilçedeki okullara katkılarından dolayı, Gölbaşı Kaymakamı Sayın Can AKSOY Bey´e teşekkürlerini ifade etti.  

      İlçe Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, yaptığı konuşmada 1. kanaat döneminin ilçemiz açısından başarılı bir dönem olarak geçtiğini, bu başarıda katkıları olan öğretmen, öğrenci ve velileri tebrik ettiğini ifade ederek Çatalağaç İlk/Ortaokulu´nun da ilçenin başarılı bir okulu olduğunu belirtti. Kaymakamımız başarılarından dolayı Çatalağaç´ı kutladığını vurguladı. Çatalağaç okullarında kurumsal bir kültür ve kimlik oluştuğunu görmekten çok mutlu olduğunu söyledi. Çağalağaç Köyü'müzünün ve okulunun ihtiyaçları noktasında birçok konunun başarılmış olduğunu görüldüğünü geriye kalan konularda da Kaymakamlık olarak gerekeni yapacaklarını, hemen şimdiden de okula bir "Z Kütüphane" kazandıracakları müjdesini verdi.  Tüm öğrenci ve öğretmenlere iyi tatiller dileyen Sayın AKSOY, başarıların devamı dileğiyle konuşmasını sonlandırdı.

     Konuşmaların ardından öğrencilerin hazırladıkları tiyatro gösterisi, müzik dinletisi ve yabancı dil eğitimleri ile alakalı sunumlar yapıldı. Daha sonra okulda dereceye giren öğrencilere protokol tarafından ödüller verildi.  

     Törene Gölbaşı Kaymakamı Sayın Can AKSOY, İlçe Jandarma Komutan Vekili Jandarma Üstteğmen Sayın Tevfik ÖZEK, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali Şeyh ÖZDEMİR, İlçe Sağlık Müdürü Sayın Dr. Tayyip İlker AYDIN, Çatalağaç Muhtarı Sayın Nevzat ER, okul müdürü ve öğretmenleri, taşıma servis çalışanları ve öğrenci velileri katıldı.     

 
 
GÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretimGÖLBAŞI,adıyaman , kaymakam, can,aksoy, can aksoy, karne, eğitim, öğretim