Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU köy gezileri kapsamında Belören Kasabası, Yukarı Nasırlı ve Gedikli Köylerini ziyaret etti.
Gölbaşı kaymakamı Murat ZADELEROĞLU, İlçe Jandarma Komutanı  Serdar ATAKAN, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Şeyh ÖZDEMİR, Yazı İşleri Müdürü Sait ÖZDEMİR, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdür Vekili Hüseyin BİLİK, Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Osman ŞAŞMAZ, İlçe Sağlık Müdürü Davut KISKAÇ, Sosyal Hizmetler Müdürü Arif ÖZDEMİR, Gölbaşı Müftüsü Selami SAYIN ile birlikte köy gezileri kapsamında önce Belören Kasabasını ziyaret etti. Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU burada vatandaşlarla bir süre sohbet ederek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Ardından Belören İlk/Ortaokulu ve Belören Lisesini ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti. Ardından Belören Kasabamızda yapımı devam eden 12 derslikli lise binasının inşaat çalışmalarını yerinde denetleyerek, çalışmalar hakkında okul müdürü Abdullah ÖZBAY’dan bilgi aldı.
Belören’deki çalışmalarını tamamlayan Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU, Yukarı Nasırlı Köyünü ziyaret etti. Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Ardında Yukarı Nasırlı İlkokulu ve Yukarı Nasırlı Ortaokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Yukarı Nasırlı Köyünden sonra Gedikli Köyümüzü Ziyaret eden Kaymakamımız Murat ZADELEROĞLU, vatandaşlarla bir süre sohbet ederek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Ardında Gedikli İlkokulunu ziyaret ederek öğrencilerle bir süre sohbet etti.
 
 
 
 
 
DUYURULAR