İlçemizde bulunan liseler arasında yapılan münazara yarışmasında finale kalma başarısını gösteren Gölbaşı Fen Lise ile Gölbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında final karşılaşması yapıldı.
 
Kaymakamımız Sayın Can AKSOY yaptığı konuşmada, münazaranın öğrenci, öğretmen ve eğitim açısından önemini vurguladı.
 
Kaymakamımız Sayın AKSOY’un açılış konuşmasının ardından Gölbaşı Fen Lise ile Gölbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lise arasında münazara yarışmasının ilk turuna geçildi. Münazara yarışması öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve Gölbaşılı hemşehrilerimiz tarafından yoğun ilgi gördü. Münazara yarışmasını izlemeye gelen seyirciler okullarına alkışlar ile desteklerini gösterdiler.
 
Münazara yarışması sonunda jürinin puanlaması sonucunda Gölbaşı Fen Lisesi birinci olurken, Gölbaşı Mesleki ve Teknik Anadolu Lise ilçe ikincisi oldu. Münazar yarışması sonucunda okullara ve öğrencilere ödülleri İl ve İlçe Yöneticilerimizi tarafından verildi.
 
Münazara yarışmasına Kaymakamımız Sayın Can AKSOY, Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Sayın Fikret KELEŞ, Milli Eğitim Müdürü Sayın Mete KIZILKAYA, ilçe protokolü, idari amirler, okul müdürleri, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı. 
 
 
 
 
 
gölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy,can,münazara,eğitimgölbaşı, adıyaman, kaymakam can aksoy, aksoy, can, münazara, eğitim