İlçemize bağlı köylerimizde alt yapı ve üst yapı çalışmaları aralıksız sürdürülüyor. Bu kapsamda, daha önce içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmaları tamamlanan Bağlarbaşı köyünde, kilit parke taşı döşemeleri de tamamlandı ve Kaymakamımız Sayın Can AKSOY tarafından incelemelerde bulunuldu.
Kaymakamımız Sayın  Can AKSOY, Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından ilçeye bağlı köylere, kilit parke yapımının sürdüğünü bildirdi. Kaymakamımız Sayın AKSOY, Adıyaman İl Özel İdaresi’nin katkılarıyla ilçeye bağlı Bağlarbaşı köyünde, köy içi kilit parke yol yapımının tamamlandığını söyledi. Gelişen Türkiye'de sadece şehirlerin değil, köylerin de yatırım alarak geliştiğini ve güzelleştiğini ifade eden AKSOY, "Devletimiz bu konuda gerekli yardımları yapıyor. Bizler de öncelikli olarak köylerimizin en önemli sorunlarından olan yol, su, kanalizasyon gibi sorunlara çözüm getirmeye çalışıyoruz. Bu çerçevede içme suyu, kanalizasyon ve yol yapım çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu kapsamda Bağlarbaşı köyünde 4 bin 500 metre kare kilitli parke döşedik. Çalışmamız bordürleri ile birlikte toplam 80 bin liraya mal oldu. Hayırlı, uğurlu olsun " dedi.
Gölbaşı Kaymakamı Can AKSOY, beraberinde Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Sait ÖZDEMİR ve İlçe Özel İdaresinden teknik bir ekiple Bağlarbaşı Köyünü ziyaret ederek incelemelerde bulundu.